Edukacja
Bardzo ważnym etapem każdej edukacji jest na pewno okres studiów. Jeśli chcecie iść w kierunkach medycznych ( np na fizjoterapię) to sprawdźcie sobie ofertę Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/studia-jednolite-magisterskie-fizjoterapia/. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk.


  PRZEJDŹ NA FORUM